برش و حکاکی اجسام ( کاربرد صنعتی )

لیزر و دستگاه برش لیزر لیزر یکی مهمترین اختراعات قرن بیستم میباشند . از کاربردهای دستگاه برش و حکاکی لیزری : ساخت دی وی دی با برش و حکاکی اجسام ، انجام کارها پزشکی نظیر انواع فعالیت جراحی چشم

برش و حکاکی اجسام ( کاربرد صنعتی ) : تولید حفره , برش و حکاکی در الماس لیزر برش فلزات

خرید برش لیزر co2لیزرها چنان انرژی متراکم و شدیدی ساخت مینمایند که برش اشکال فلزات , سرامیک , پلاستیک را میسر مینمایند . لیزرها در کاربردهای صنعتی زیاد مورد پسند و استفاده قرار گرفته اند زیرا لیزرهایی که با کامپیوتر و یا این که دستگاه برش لیزری کنترل میگردند , دوچندان با جزییات بیشتر از ابزارهای برشی می‌باشند که به وسیله بشر سوق دهی می شوند و خلاف ابزار سنتی , پرتو لیزر کند نمی‌شود .ارتباطات , وب و تلویزیون

مواد تایید شده برای برش لیزری :

تخته های چوبی , مقوایی , کاغذی و نمدی

چوب سپیدار , بالسا و باس

تخته ی تعدادی لایه

مایلر و آکریلیک

مواد غیر مجاز به عمل برده شده در لابراتور ها

پی وی سی های غیر قابل برش , وینیل ها

پلی کربنات های غیر قابل برش

تخته های ام دی اف یا این که ماسونیت های غیر قابل برش

فلزات بدون پوشش

لیست دستگاه های برش لیزری جهانی

دستگاه ils با لایه های ۱۸×۳۲ به همراه دو لیزر ۷۵وات

دستگاه vls – 660با یک لایه ی ۱۸×۳۲ویک لیزر ۵۰ وات

دستگاه x – 660با یک لایه ی ۱۸×۳۲ و یک لیزر ۵۰ وات

دستگاه v – 460با یک لایه ی ۱۸×۲۴ویک لیزر ۴۵ وات .

یک برش لیزر CO2 تبدیل به یک ابزار فراوان دوستداشتنی برای اکثری از اشخاص در سراسر دنیا گشته است درک این مورد چندان سخت نیست . این ابزار ها مضاعف اثر گذار میباشند و روزنه ای نوین را در جهت دنیا با پتانسیل زیاد ایجاد کرده است . با این وجود اشخاص اکثری می‌باشند که در خرید این گونه ابزار ها عجله می نمایند و نهایتا باعث به خریدی غلط می گردند و این به نوبه ی خویش یک اتلاف وقت و هزینه می باشد . در صورتی‌که شما به فکر خرید یک برش لیزر میباشید , این مقاله را خوانده و موردها سادهای که واجب است بدانید را دریابید .

اجاره دستگاه برش لیزر co2 ( دستگاه لیزر کوچک )

بخش اعظمی از اشخاص با خرید یک محصول می خواهند هزینه ی مازاد نکرده باشند و پول خویش را هدر نداده باشند و نمیتوانید آن ها را از این فعالیت سرزنش فرمایید . میزان دارایی بندی بخش جدایی ناپذیر معاش امروزیست همانطور که بیشتر چیزها خیلی گران است . با این وجود خرید دستگاه برش لیزر می‌تواند بسیارپر هزینه باشد . مگر این‌که شما توان خرید این ابزار ها را داشته باشید البته این به تنهایی یک امتیاز محسوب نمی شود . این قسمتی از مواقعی است که شما می بایست از آن مطلع باشید . ولی شما صرفا نیاز به خرید ندارید . بلکه می توانید آن برش لیزری را که مورد‌علاقه دارید اجاره کرده و آن فراوان برای شما مقرون به صرفه است .

اندازه دستگاه برش لیزر CO2

اکثری از مردمان از ایده ی تعیین یک دستگاه حکاکی و برش لیزری دلسرد می گردند وآنرا رد مینمایند زیرا آنها فکر می‌کنند که‌این یک محصولیست که اندازه آن بزرگ است . در حالی که طیف گسترده ای از برش لیرز بزرگتر و هم در بعد های کوچکتر هم در بازار موجود هست . شما می‌توانید یک برش لیزری صنعتی خریداری نمائید و یا این که می توانید جور خانگی آنرا خریداری کرده که ارزانتر است و بعدها قابل قبولی هم دارااست .

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *