کاربرد های دستگاه های برش لیزری در صنعت های مقاومتی

از کاربرد های دستگاه های برش لیزری میتوان به صنعت های مقاومتی اشاره نمود که تا حد متعددی متعلق به دقت دستگاه های لیزری است .

با بیشتر شدن تنش در سرتاسر جهان , کاربرد های دستگاه های برش لیزری در صنعت های مقاومتی صنعت های دفاع هم نیاز به ساخت ابزار نظامی هم بیشتر شده‌است .

استفاده فروشندگان الکترونیکی از دستگا ه های برش لیزری

جهان اختراعات الکترونیکی خودش را دوست دارااست , به عنوان مثال , گوشی , تبلت , و کتابخوان های الکترونیکی . دستگاه های برش لیزری معمولا برای برش صفحات چاپی و هم برای کادر های پلاستیکی آیفون استفاده می گردند . صرفا افراد خریدار این ابزار نیستند , خریداران فلزآلات زمان کوتاهی برای استفاده حقیقی و واقعی از آن‌ها دارا‌هستند . معمولا مشتریان هر دو سال یکبار گوشی سابق خویش را عوض کرده و تلفن گوشی جدیدی خریداری می نمایند .

ایجاد خودکار با استفاده از دستگاه های برش لیزری

با داشتن هدف ها خاص برای بقا , ساخت کنندگان دریافته اند که بایستی به طور کاملا ماهرانه  فعالیت نمایند تا مشتریان خویش را راضی نگاه دارند . دستگاه های برش لیزر سازندگان را ترغیب کرده اند تا بخش اعظمی از ایجاد کنندگان همه چیز را مکانیزه نمایند . دستگاه لیزر و حکاکی نه صرفا قطعات و مثال ها را برش می دهند , بلکه بارها و بارها می‌توانند به عبارتی فعالیت رابا کیفیت و سرعت زیاد انجام دهند . دستگاه های لیزر روتک  اصلی می باشند و دارنده زمان استراحت خاصی نبوده و می‌توانند روز و شب فعالیت نمایند . با مشابه سازی و تنظیم , دستگاه های لیزر برش مضاعف قابل اعتماد بوده و مکانیزم را برای تولیدکننده خیلی  راحت می نمایند .

تولیدکننده ی اجزای دستگاه لیزر , دستگاه برش چوب کوچک” دستگاه های قابل تنظیمی میباشند که میتوانند برای برش گونه های قطعات مثل فلز , پلاستیک و کامپوزیت و صفحه , تولیدات سفالی و چوبی به عمل گرفته شوند ” . حکاکی لیزری فلزات برای براندن ظریف و جزیی اجزای مختلفی مثل برگه , سفال , چوب و … به عمل میروند .

هر کدام از این ها میتوانند تاثیر عظیمی بر بخش تجارت جهانی دستگاه لیزر رومیزی داشته باشند . هنگامی تمامی با نیز در حیث گرفته شوند , گسترش در کشورهای آفریننده , سپرده گذاری های احیا شده , موسسات اقتصادی در حال پیش رفت و خودرو سازی های خودکار می‌توانند تاثیر به سزایی در پرورش این صنعت داشته باشند .

نظیر سپرده گذاری های متفاوت , بخش تجاری برش لیزری شیشه نیز متاثر از حوادثی نظیر ساکن شدن اقتصادی شد و سفارشات دستگاه های برش لیزری هم در به عبارتی راستا سقوط کرد . با تغییر‌و تحول جهان این الگو هم به تدریج

تغییرکرد . با در لحاظ به چنگ آوردن حقایق , با گزارشات بازار دستگاه های لیزرحکاکی , بخش لیزرهای برشی در حال پیش رفت است ( منبع : ارزیابی گران صنعت های جهانی ) . چه چیز دلیل گسترش بازار جهانی برش لیزری شده‌است ؟ خوب تر است تحقیق کنیم .

چگونگی رویش بازار دستگاه لیزر حکاکی و برش در آسیا – اقیانوسیه

مطرح ترین بازار ناحیه آسیا – اقیانوسیه است . این حوزه‌ به‌سرعت در هم اکنون صنعتی شدن و گسترش ی مونتاژ است . بسط آسیا – اقیانوسیه علی الخصوص در صنایعی که از دستگاه طراحی لیزری برای خریداران فلز آلات , نصفه هادی ها و قطعات اتومبیل رویش داشته است . با گسترش ی این صنعت های در ناحیه آسیا اقیانوسیه , نیاز به دستگاه حکاکی لیزری روی فلزاتهم ارتقا پیدا می نماید . تاثیر اینچنینی در بقیه مرزوبوم ها هم به چشم میخورد , برزیل با صنعت مونتاژ هم در‌این زمره است .

توسعه و گسترش صنعت های متفاوت و استفاده از دستگاه های برش لیزری

چه حوزه‌ ای و چه در سراسر عالم , تجارت مثلا , خورده فروشان فلز آلات , صنعت های هواپیمایی و خودروسازی , صنعت های تجدید پذیر , نصفه هادی ها در حالا احیا می باشند . این بهبودی در شاخص خرید مونتاژ منعکس شدن یافته است که در تمامی جا به همین صورت است .

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *