دستگاه برش لیزر فیبری

آشنایی با گونه های دستگاه های لیزر : همان گونه که میدانید دستگاه های لیزر فیبری هزینه خیلی بالایی دارا‌هستند ولی هزینه برش لیزری با چنین دستگاه هایی در هر کورد گوناگون خواهد بود .

در‌این مقاله قصد داریم نکاتی  را برای گزینش شایسته ترین نوع دستگاه برش لیزر فیبری بیان کنیم.

بدنه دستگاه های لیزری فیبری

در دستگاه های لیزری فیبری , بدنه دستگاه یکی‌از مهم‌ترین بخش هایی است که در آن موجود است . این بخش گران‌قیمت ترین بخش دستگاه برش و حکاکی لیزری به حساب آورده می شود . اما بیشتر تامین کنندگان کارهایی می نمایند تا هزینه این بخش را بر روی مشتری اجبار نکنند و سرویس های موجود را با هزینه کمتری در اختیار وی قرار دهند . بدنه دستگاه،  دسته سبک , استاندارد و سنگین وزن را داراست . هیچ تفاوتی در سطح آنها وجود نخواهد داشت . معمولا تشخیص این‌که چه گونه بدنه ای برای شما خوب تر است سخت خواهد بود .

اگر شما از مهندسان ذی‌ربط میخواهید  با سرعت بیشتر مواد را برش دهند . در چنین قوانینی میتوانید کیفیت بدنه را بسنجید . بدنه سبک با شدت بیشتری می لرزد . بیشتر مشتریان نمی توانند تفاوت دستگاه را تا‌زمانیکه بیش تر از ۲ سال از آن استفاده نکرده اند تشخیص دهند . مهم‌ترین موضوع ای که بایستی مدنظر داشته باشید این است که بدنه دستگاه را نمیتوان به آسانی تغییر‌و تحول داد. در بیشتر مورد ها می بایست یک بدنه نو بخرید .

گاید ریل : برای دستگاه های لیزر فیبری , بیشتر تامین کنندگان می‌توانند در مخارج گاید ریل صرفه جویی نمایند . در شرایطی که مورد های انتقال مختلف باشد به این معنا است که ارزش صرف شده هم متعدد خواهد بود . در بیشتر موردها , محور Y با گاید ریل خوبتر از ball screw است . در شرایطی‌که تامین کننده گاید ریل دوگانه را در اختیار شما قرار دهد شایسته ترین گزینه برایتان خواهد بود . همینطور فراموش نکنید که برند تولیدکننده گاید ریل دوچندان حیاتی است .

سرویس های بعداز فروش دستگاه برش و حکاکی لیزری

این مورد هم یکی مورد ها مهمی است که بایستی مدنظر داشته باشید . اذن دهید مسائلی را درباره ی سرویس ها بعد از فروش ابلاغ کنیم . ولی به خاطر داشته باشید که دستگاه برش لیزری فیبری بیشتر از دیگر دستگاه هایی است که تا به هم اکنون با آن ها سروکار داشته اید . در بیشتر موردها , مشتریان نمی توانند دستگاه را خودشان نصب و راه‌اندازی نمایند . به همین خاطر بعداز فروش به یاری فروشنده نیاز خواهند داشت . بیشتر تامین کنندگانی که‌این دستگاه ها را به فروش میرسانند , صرفا سرویس ها آنلاین ۲۴ ساعته را در اختیار مشتریان خویش قرار می دهند . برای بقیه دستگاه ها , چنین خدماتی میتواند مقرون به صرفه باشد البته در دستگاه های لیزری بایستی به‌دنبال شرکتی بگردید که مهندسان زبده ای داراست و میتواند سرویس ها بعداز فروش بهتری ارائه نماید . در‌صورتی‌که میخواهید دستگاه شما به درستی فعالیت نماید بایستی این مورد را مدنظر داشته باشید .

خرید تیوب لیزر

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *