دستگاه حکاکی لیزری با سایز 250*130 یکی دیگر از دستگاه های کمپانی روتک می‌باشد.

ممکن است در منظر نخستین از لحاظ فنی و در مقایسه با سایزهای کوچکتر کمبود درب روی دستگاه برای تماشاچی ای که نخستین بار است با این اتومبیل قوی رو به رو میشود یه خرده تعجب آور به حیث رسد اما عدم وجود سختی ها و وجود میز کاری بزرگ حاکی از دستگاهی توانا و بی حد و مرز است که در بررسی اول صورت ظاهری , به طور کامل گویای پباده سازی صنعتی این اتومبیل هست .

نکات شایان توجه در پباده سازی بدنه دستگاه , عدم وجود شفت محور طولی بر روی میز فعالیت , وجود چرخ های کمکی جهت ورود و خروج قطعه فعالیت , قابلیت و امکان قرارگیری در میان دستگاهها در خطوط ایجاد و استفاده از پوشش رنگ تماما صنعتی و کامل میباشد .

RT1325 را می توان با سه توان 130 – 100 – 80 وات مورد استفاده قرار اعطا کرد , مکنده های دوبل و توانمند این دستگاه هرگونه دود و آلودگی را از محیط برش جدا می نماید , وجود کشوهای زیر میز عمل تخلیه برش های ریز و ضایعات را به راحتی ممکن ایجاد میکند .

پباده سازی ماهر و حاذق این خودرو را برای برش کاری و حکاکی روی اجسامی با جنس چوب , MDF , پلکسی , چرم , پارچه , PVC , متال استایل شیشه و مواقعی از این قبیل سازگار میباشد .

در زمینه ی برتری های این دستگاه نسبت به گونه های شبیه می توان وجود سیم روغن کاری اتومات , لیزر پوینتر قرمز رنگ روی هد دستگاه , استفاده از پاورهای تغذیه غیر وابسته , غربال باد , حافظ فشار آب و مین موفقیت با یاد جانبی بالا و پانل رنگی و Live در هنگام عمل اشاره کرد .